Меню
Кошик

Дитячі безкаркасні меблі


Безкаркасні дитячі меблі - саме те, що Вам потрібно. Вона наповнена пінополістеролом – сертифікованим наповнювачем, який не викликає алергічних реакцій.

Такі меблі не мають гострих  кутів і твердих матеріалів, тому діти в кімнаті можуть стрибати, бігати і грати, а Ви не хвилюватиметеся за їхнє здоров'я. Крісло набуває форми тіла дитини і не допускає виникнення застою кровообігу та затискачів у тілі.  Результат використання груші - здорова спина та гарна постава.

Бескаркасне крісло дуже легке, будь-яка дитина зможе перенести його в інше місце, де йому буде зручно та комфортно.

Замовте таке крісло для своєї дитини, і тим самим Ви забезпечите його дозвілля, зробите величезний подарунок і доставте йому масу задоволення, а також створіть атмосферу затишку та комфорту у Вашому домі. Дитяче безкаркасне крісло додасть оригінальності дизайну дитячої кімнати. Навіть найскромніше приміщення, за допомогою такого крісла, можна зробити яскравішим, веселішим і комфортнішим.

До того ж дитина буде знати, що це його власні меблі. Це допоможе йому стати дорослим і самостійним, адже такі меблі потребують акуратного користування і легкого, але все ж таки догляду! Малята люблять такі вироби, проводять багато часу в них і використовують їх у процесі гри. Ви можете залишити дитину грати в такому кріслі і не переживати за її безпеку, а спокійно займатися своїми справами.

Сьогодні, вибір дитячих безкаркасних меблів дуже великий - різноманітний дизайн, різноманітні форми, широкий вибір матеріалів і кольорів.

Пінополістеролові кульки - це наповнювач для безкаркасних крісел, який не вбирає вологу і сторонні запахи, є біологічно неактивним матеріалом, має теплоізоляційні властивостями. Крісло, наповнене пінополістеролом, легко транспортується.

Підібравши зносостійкий і вологостійкий матеріал для зовнішнього чохла, Ви зможете запросто використовувати безкаркасні меблі для відпочинку на природі,  не переживаючи, що вона пошкодиться - потім такий чохол можна легко почистити. Відпочинок на свіжому повітрі з м'яким кріслом доставить дітям. масу задоволення та  створить зону комфорту для всіх.