Назв у таких незвичайних і популярних на сьогоднішній день меблів було багато, від веселої назви бін-бег до всіма відомого крісло-мішок. Спочатку назва безкаркасних меблів отримала Sacco, що в перекладі означає звичайний «мішок».

Хто придумав крісло-мішок?

розробники крісла-мішкаБагато хто думає, що створили цей шедевр не так давно. Але, крісло, що всіма полюбилося, було створено більше півстоліття тому італійськими дизайнерами.    

На початковому етапі крісло являло собою мішок із ПВХ, наповнений водою. Звичайно, він був непрактичний і важкий за вагою. Тому один з дизайнерів на ім'я Ауреліо Занотта запропонував замінити наповнювач на пінопластові кульки і зробити чохол зі шкіри, а потім із тканини. Так крісло стало набагато зручнішим і практичнішим у використанні, стало приємним на дотик.

Таким чином, новий і більш удосконалений вид крісла зробив Занотта настільки популярним, що раніше невідомий нікому дизайнер меблів став мільярдером, і сьогодні його шедевр є експонатом у багатьох світових музеях дизайну та меблів.

Бескаркасні меблі: початок нової епохи

Коли крісло-мішок тільки запустили у виробництво, воно одразу викликало фурор серед виробників меблів. Безформні меблі полюбилися багатьом фанатам незвичайних меблів. Стандартні м'які меблі отримали дуже сильного конкурента на ринку виробництва меблів.

крісло-мішок для комфортного відпочинкуНаступний етап у розвитку індустрії безкаркасних меблів характеризується цілим налагодженим виробництвом нового напрямку даного виду меблів. Форма крісел стала багатогранною, з'явилися крісла у вигляді груші, м'яча, краплі, мішка, було налагоджено виготовлення безкаркасних диванів, пуфів та лежаків. Але все ж таки першопрохідником у цій сфері стало крісло Sacco від дизайнера Ауреліо Занотта. З часом інші виробники інноваційних меблів додали свій внесок в унікальність елементів дизайну крісел. Форми, чохли та наповнення крісла-мішка стали носити різноманітний характер, дозволяючи покупцеві зупинити свій вибір на тій моделі крісла, яка підходить саме йому.

Крісло-мішок купити в Дніпрі

Уже половину століття крісла-мішки користуються величезною популярністю і виготовляються за початковим рецептом. Змінюються тільки зовнішній вигляд крісел: чохли різних кольорів, принти, використовуються різні види тканин, а також назви виробника. На сьогоднішній день дуже важливо вибрати того виробника, який використовує тільки якісний матеріал при виготовленні безкаркасних меблів.     

безкаркасні меблі в ретро журналіІнтернет-магазин Grusha пропонує Вам поринути у світ комфорту, якості та яскравих колірних рішень. Вам варто лише визначитися з формою виробу та кольором, який підходитиме під інтер'єр Вашого приміщення. Купуйте з легкістю!...  Ми гарантуємо високу якість наших меблів, а також даруємо Вам 50 літрів наповнювача для того, щоб ви не турбувалися про подальше обслуговування крісла.