Як легко доглядати за безкаркасними меблями

Придбати сьогодні мега популярний вид меблів у вигляді крісла-мішка простіше простого, але мало хто замислюється про те, як правильно доглядати такі меблі. Майже кожне безкаркасне крісло має внутрішній чохол, який спрощує процес чищення та продовжує термін служби виробу. Меблі подібного вигляду не вибагливі, і доглядати її досить легко і просто.
Щоб безформні меблі вам довше служили і виглядали завжди як новенькі, варто дотримуватися деяких правил догляду за нею.
КРІСЛО-МІШОК: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ
1. У безкаркасних меблів існує внутрішній і зовнішній чохол. Це забезпечує простий догляд за зовнішнім виглядом крісла-мішка. Ви можете зняти зовнішній чохол, привести його в порядок та виріб знову як новий.
2. Матеріал, який використовується як наповнювач для крісла-мішка, називається пінополістерол і є дрібними кульками з пінопласту. Даний матеріал безпечний – не викликає алергічних реакцій та не реагує на будь-які біологічно активні компоненти. Під час експлуатації крісла, кульки мають властивість стискатися і, відповідно, меблі трохи просідають. Тому приблизно один раз на рік, необхідно додавати трохи нового наповнювача. Не варто наповнювати мішок повністю. У такому разі експлуатація безкаркасних меблів доставлятиме дискомфорт. Найкраще наповнювати виріб десь на 2/3. Щоб наповнити крісло-мішок, необхідно акуратно розстебнути чохол, і засипати наповнювач.
3. Не відкривайте чохол без потреби, кульки можуть розсипатися по будинку, що принесе незручність, тому що збираються дуже важко. Якщо така ситуація сталася – використовуйте пилосос, і обов'язково простежте, щоб білими кульками не захопилася Ваша дитина чи домашня тварина.
4. Доглядайте тканину правильно, підбирайте засіб, який підходить саме цьому матеріалу. Наприклад, якщо це трикотаж, то його можна прати в машині, для синтетичних матеріалів - підходить сухе чищення, а шкіру краще протерти вологою ганчіркою. Якщо забруднення сухі та поверхневі, варто просто пропилососити крісло, усунувши забруднення. Не використовуйте засоби, що містять хлор, при пранні - так Ви можете пошкодити структуру тканини, зіпсувавши її зовнішній вигляд.
5. Прати виріб разом із наповнювачем заборонено. Виріб може пошкодитися ґрунтовно та не підлягати відновленню. А також може постраждати пральна машина.
6. Сушіть зовнішній чохол меблів природним шляхом, забороняється використовувати для сушіння праску, фен або іншу техніку.
7. Слід уникати близького контакту крісла-мішка з опалювальними приладами, оскільки це може пошкодити матеріал чохла та наповнювача. Також, уникайте потрапляння прямих сонячних променів на виріб – яскраві тканини мають властивість вигоряти на сонці.
8. Якщо з якихось причин чохол пошкоджено, тут Ви можете включити фантазію. Можна придумати веселу латку, нашивши її на пошкодження, або придбати зовсім новий чохол. А також Ви можете скористатись послугою ремонту в компанії «Grusha».
9. Крісла-мішки не потребують особливого зберігання як взимку, так і влітку. Небажаними умовами для зберігання таких меблів є підвищена вологість і низькі температури, тому краще за поганої погоди занести їх у приміщення.
10. Крісло-мішок використовується для комфортного відпочинку сидячи або напівлежачи, тому не варто стрибати на нього з розбігу, стає ногами і т.п. Не перебільшуйте допустимий тиск на виріб.
Щоб Ваші меблі прослужили Вам якомога довше, дотримуйтесь простих правил щодо її експлуатації та про нові меблі Ви зможете забути надовго.