Безкаркасні меблі. Чим вони краще?

Безкаркасні меблі стали одним із улюблених доповнень в інтер'єрі сучасної людини. Широкий вибір дизайну таких меблів вражає та притягує все більше любителів інноваційних меблів.

Крісло-груша, крісло-мішок, крісло-крапля, пуфи та лежаки – і це ще далеко не всі види безкаркасних меблів. Дедалі більше новинок із вдосконаленими внутрішніми та зовнішніми якостями з'являються на ринку м'яких меблів.

Види безкаркасних меблів

Види безкаркасних меблів

Практичність, економія і комфорт - все, що необхідно людині в нинішньому світі, що швидко розвивається.  Такий вид меблів включає всі ці якості.

Переваги безкаркасних меблів

комфортне-крісло-мішокМеблі, про які йде мова, є безформним мішок, який при використанні набуває форми вашого тіла. Ви почуватиметеся дуже комфортно в такому кріслі, адже абсолютно в будь-якому положенні нічого не тиснутиме або заважатиме розслабитися. Ваше тіло буде максимально розслаблене,Ви зможете добре відпочити, наприклад, почитати книгу або подивитися фільм із філіжанкою улюбленого напою.

наповнювач у рукахКрісло-мішок має унікальний наповнювач під назвою пінополістерол, який є маленькими пінопластовими кульками. Комфортність крісла залежить від щільності наповнення та розміру самих кульок.

Згодом наповнення крісла може дати невелику усадку, і придбання додаткового пінополістеролу буде як ніколи доречним. Але для Вас це не проблема, тому що, купуючи крісло в нашому магазині "Grusha", Ви отримуєте 50 літрів наповнювача у подарунок. Також Ви можете замовляти наповнювач у будь-яких обсягах у нас, за необхідності.

Безкаркасні меблі безпечні у використанні. Ви можете розмістити її в дитячій, не боячись наразити на небезпеку своїх дітей .Меблі у вигляді мішка дуже зручні, м'які і легкі. А якщо вибрати цікавий чохол для крісла, то дітлахи сприйматимуть його як забавну іграшку. До речі верхній чохол Вашого пуфу можна підібрати за кольоровим рішенням інтер'єру, а також змінювати забарвлення з часом, просто купивши новий.

Явною перевагою безкаркасних меблів є те, що підібравши водонепроникний матеріал для чохла, Ви можете спокійно брати пуф із собою на природу та відпочивати на свіжому повітрі. у максимально комфортних умовах. Не турбуйтеся про те, що крісло може якось пошкодитись, адже ми допоможемо підібрати для Вас більш зносостійкий матеріал для вулиці.                     люди відпочивають на кріслах-мішках Придбати якісні та зручні безкаркасні меблі Ви можете в інтернет-магазині Grusha. Ми відрізняємось від інших представників таких меблів тим, що є виробниками та в своїй роботі враховуємо всі потреби нашого клієнта. У нашому магазині підібрати крісло-мішок Ви можете для будь-якого інтер'єру чи екстер'єру, від дитячої кімнати до літньої веранди. Доставка здійснюється по всій території України. Grusha співпрацює тільки з найнадійнішими постачальниками матеріалів в Україні, тим самим гарантуючи високу якість продукції. Ми допоможемо Вам підібрати безкаркасні меблі за Вашими уподобаннями та за доступною ціною.

Додайте у своє життя більше сучасних фарб, купуйте крісло-мішок і будьте певні, що Ваш відпочинок стане комфортним, як ніколи!