Меню
Кошик

Великий крісло мішок

Бажання бути модним, стильним, молодіжним, формувати зручний, просторий та мобільний інтер'єр все частіше мотивує клієнтів купити велике крісло мішок, знайшовши відповідне рішення серед величезного асортименту. Його купують для себе або ж на подарунок винуватцям урочистостей у різному віці. Так, знайти відповідну модель, яку закохаєтеся ще з першого погляду, можна в нашому інтернет-магазині, де представлена продукція від перевіреного виробника. 

Переваги великих мішків

Крісло мішок великий купити

Безкаркасні меблі великих розмірів зайняли своє почесне місце в комерційних та житлових інтер'єрах. У чому успіх таких конструкцій? Насамперед, у їхньому комфорті: у великому кріслі мішку зручно сидіти та лежати, а також зайняти напівлежачу позу. Це чудове місце, щоб попрацювати з ноутбуком, подивитися фільм, зайнятися рукоділлям або трохи подрімати в середині робочого дня. Крім цього, говорячи про важливі плюси такої моделі меблів, виділяють такі:

 • мобільність - легкість перестановки меблів на будь-яке місце протягом кількох секунд;
 • адаптація під різні інтер'єрні стилі: модерн, ф'южн, еклектика;
 • функціональне та оригінальне рішення для кімнат з різним призначенням: дитяча, спальня, студія;
 • добре виглядають як у єдиному, і парному варіанті;
 • приємні відчуття під час відпочинку.

Все частіше виразне крісло-мішок великого розміру набувається для комерційних чи соціальних приміщень. Говорячи про першу групу, варто виділити кафе та антикафе, ігрові центри та зони відпочинку дітей, підлітків та дорослих, де спеціально відмовляються від каркасних суворих меблів, роблячи акцент на легкість та мобільність. Можна зустріти ці варіанти меблів для відпочинку в школах, дитячих садках, центрах розвитку, освітніх хабах.

Практично для покупки крісла-мішка великого розміру вибирати перевіреного виробника, який у своєму інтернет-магазині безпосередньо реалізовує недорого свою продукцію. А також радує клієнтів частим розширенням асортименту товарів, які відрізняються за формою, кольором, якістю та типом тканини для обробки. Говорячи про основні варіанти оформлення крісел-мішків, варто виділити кілька варіантів:

 • груша – з широкою круглою основою та високим хвостиком у зоні узголів'я;
 • пуф мішок великий - циліндричні об'ємні мішки строгої геометричної форми, але досить м'які та зручні;
 • м'яч – назва говорить сама за себе та представлена у кулястій формі.

bean bag купити україна великий

Для того, щоб вибрати ідеальний великий пуф-мішок, варто дотримуватися низки правил:

 1. Продумайте основне та кілька додаткових місць для розміщення меблів.
 2. Визначтеся з підходящою формою або ансамблем з декількох варіантів.
 3. Подумайте над ідеальним кольором в однотонній або кольоровій гамі.

Дізнайтеся, який наповнювач використовує виробник. Ми можемо похвалитися тим, що застосовуємо гранули пінополістеролу, що є якісним та гіпоалергенним матеріалом, безпечним для дітей. Серед інших переваг - висока сипкість, що дозволяє наповнювачу у внутрішньому чохлі швидко адаптуватися під тіло різної ваги і форми. Він не накопичує вологу, сторонні запахи та пил. Плюс гранули не збиваються між собою і всередині не утворюються величезні грудки. Додатково ми даруємо вам 50 літрів наповнювача, щоб ви змогли за необхідності зробити щільнішим пуфик-мяч великий в Україні.

Якого інтер'єру підійдуть великі крісла груші?

Для яскравого, сучасного, навіть трохи брутального. Ваші діти гідно оцінять такий подарунок у дитячу. А адміністратори офісів, в яких панує атмосфера свободи, віддають перевагу такому варіанту меблів для оформлення не тільки зони рецепшн, а й робочих кабінетів. У кафе та навіть бібліотеках такий вид меблів часто приваблюють відвідувачів.

Великі м'які пуфи: для яких приміщень та стилів підходять?

За рахунок строгості вертикальних стінок, пуфи мають правильну геометричну форму, тому впишуться легко, як у сучасний, так і досить класичний стиль. Як правило, їх вибирають у кількості кількох штук, щоб за допомогою цих меблів оформити навчальну або ігрову зону на кілька осіб. Безкаркасні меблі застосовують для ігор, адаптують до освітнього процесу.

Великий пуф мішок купити

Крісло-мішок великий: особливості

 1. Різні варіанти тканинної оббивки, але всі вони характеризуються тим, що при необхідності можна випрати або усунути забруднення, що швидко з'явилися.
 2. Великий асортимент кольорових рішень в однотонній та багатобарвній гамі.
 3. Невелика вага, тому крісло легко перетягне навіть дитина з місця на місце.
 4. Доступні ціни на моделі різної форми та розміру.

 Висока безпека меблів позначена відсутністю каркасу, тому діти, навіть трохи балуючись і «стаючи на голову» у прямому та переносному значенні, не травмуються гострими внутрішніми предметами. Сидіти на такому кріслі завжди зручно, під час коротких занять чи проведення настільних ігор, і навіть чаювання. Тому купити великий м'який пуф вірне рішення.