Обираємо крісло-мішок. Як не помилитися?

Всім відомо, що безкаркасні меблі - це стрімко розвивається галузь меблевого дизайну, яка нещодавно прийшла на український ринок. Зручні, стильні, практичні мішки доповнюють інтер'єр та допомагають розслабитись після важких робочих буднів. Хто відмовитиметься від такого? … Проте робити покупку, керуючись лише своїми уподобаннями в кольорі або формі, не варто. Необхідно звернути увагу на деякі фактори при покупці таких меблів.
Чи є внутрішній чохол?
Якщо ви збираєтеся купувати тканинний крісло-мішок, то наявність внутрішнього чохла обов'язково .Так як крісло дуже зручне – ним користуватимуться часто. Це з часом призведе до необхідності його чищення, що можна буде зробити тільки за наявності внутрішнього чохла. Якщо такого немає, процедура ускладниться.
Якщо ви доглядаєте безкаркасну меблі з натуральної шкіри або шкірозамінника, у внутрішньому чохлі немає необхідності . У разі забруднення, чищення легко проводиться за допомогою вологої губки або серветки.
Чим довша блискавка, тим краще!
Функціональне призначення блискавки на кріслі-мішку – вилучення внутрішнього чохла із наповнювачем із зовнішньої оболонки. Якщо блискавка буде коротшою за діаметр крісла, то при спробі зняття зовнішнього чохла вона може бути пошкоджена.
Уважно із розмірами!
На вибір розміру безкаркасних меблів впливають два фактори: зростання ваги користувачів і розмір кімнати. Залежно від першого, існує кілька варіантів:
- високим людям (от 170 см) рекомендується купувати крісло з діаметром більше 90 см;
- людям середнього зросту (150-170 см) буде комфортно в пуфі з діаметром від 80 до 90 см.
- невисоким людям доцільно вибирати крісло, діаметр якого становить 70-80 см.
Якщо Ви купуєте безкаркасні меблі і у Вас немає обмежень за площею, то варто брати крісло великого розміру. Це дозволить повною мірою насолодитися комфортом та розслабитися, незалежно від зростання та ваги людини. Якщо ж простір маленький, то краще звернути увагу на середній та маленький розмір меблів.
Стійкість до погодних умов
Наповнювач для безкаркасних меблів відрізняється стійкістю до вологості: щонайменше вбирає, максимально швидко висихає. Однак намокнути може зовнішній чохол. Тому, Якщо Ви збираєтеся купувати безкаркасні меблі з собою на природу, до басейну, на дачу або просто виносити на вулицю, то зовнішній чохол повинен бути виконаний з водонепроникних матеріалів. До таких відносять тканину «Оксфорд» - штучне полотно з водовідштовхувальним просоченням, і так само Штучну шкіру, яка невибаглива у догляді і не вбирає вологу. Іноді безкаркасні меблі потребують поповнення.
Вибрати густину наповнювача при покупці безкаркасного крісла недостатньо. Через час його доведеться доповнити, адже усадка неминуча. Тому важливо уточнювати при покупці, де можна придбати наповнювач. Залежно від інтенсивності використання крісла перша порція наповнювача може знадобитися через 6-9 місяців. Кожне наступне наповнення буде проводитися рідше, а наповнювача буде все менше і менше.
Купуючи безкаркасні меблі в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте 50л наповнювача в подарунок, цього достатньо буде для першого поповнення. Також у нас Ви можете придбати наповнювач у різних обсягах (100л, 150л, 200л тощо). Ознайомитись з повним асортиментом наповнювача можна у каталозі товарів.
Зверніть увагу, що компанія «Grusha» також займається обслуговуванням безкаркасних меблів: наповнення, ремонт, заміна чохлів тощо.
Не забувайте про дрібниці!
Йдеться про такі доповнення, як невелика ручка та люверси. Ручка на кріслі спрощує транспортування, що робить його зручнішим. А наявність люверсів на безкаркасних меблях дозволяє повітрям, що накопичилося всередині крісла, вільно виходити, не даючи напруги на шви виробу і запобігаючи розривам.
Враховуючи всі поради з нашої статті, Ви безсумнівно не помилитеся при виборі крісла. Підібрати варіант можна в нашому інтернет-магазині «Grusha». Відмінна якість та вигідні ціни гарантовані!
Залишилися питання – телефонуйте нам за номером, вказаним у контактах!