Меню
Кошик

Корисна інформація

ІСТОРІЯ СУЧАСНОГО КРІСА-МІШКА

Назв у таких незвичайних і популярних на сьогоднішній день меблів було багато, від веселої назви бін-бег до всіма відомого крісло-мішок. Спочатку назва безкаркасних меблів отримала Sacco, що в перекладі означає звичайний «мішок».

Багато хто думає, що створили такий шедевр сучасні дизайнери. Але це не так. Всіми улюблене крісло було створено понад півстоліття тому італійськими дизайнерами.

На початковому етапі крісло являло собою мішок із ПВХ наповнений водою. Звичайно, він був непрактичний і важкий за вагою. Тому, один із дизайнерів на ім'я Ауреліо Занотта запропонував замінити наповнювач пінопластовими кульками і чохол зробити зі шкіри, а потім із тканини. Так крісло стало набагато зручніше та технологічніше у використанні та приємним на дотик.

Читати далі

 

ДОГЛЯД ЗА БЕЗКАРКАСНИМИ МЕБЛІМИ. ЯК ЗРОБИТИ ЦЕ ШВИДКО І ПРОСТО?

Придбати сьогодні мега популярний вид меблів у вигляді крісла-мішка простіше простого, але мало хто замислюється про те, як правильно доглядати такі меблі. Майже кожне безкаркасне крісло має внутрішній чохол, який спрощує процес чищення та продовжує термін служби виробу. Меблі подібного вигляду не вибагливі, і доглядати їх досить легко і просто.

Читати далі

 

БЕЗКАРКАСНІ МЕБЛІ. ЧИМ ВОНИ КРАЩЕ?

Безкаркасні меблі стали одним із улюблених доповнень в інтер'єрі сучасної людини. Широкий вибір дизайну таких меблів вражає та приваблює все більше любителів інноваційних меблів.

Крісло-груша, крісло-мішок, крісло-крапля, пуфи та лежаки – і це ще далеко не всі види безкаркасних меблів. Дедалі більше новинок з удосконаленими внутрішніми та зовнішніми якостями з'являються на ринку м'яких меблів.

Читати далі

 

ВИБИРАЄМО КРІСЛО-МІШОК. ЯК НЕ ПРОГАДАТИ?

Усім відомо, що безкаркасні меблі – це галузь меблевого дизайну, що стрімко розвивається, яка не так давно прийшла на український ринок. Зручні, стильні, практичні мішки доповнюють інтер'єр і допомагають розслабитися після важких робочих буднів. Хто відмовиться від такого? … Проте, купувати, керуючись лише своїми уподобаннями в кольорі або формі, не варто. Необхідно звернути увагу на деякі фактори при покупці таких меблів.

Читати далі

 

КОРПУСНІ МЕБЛІ ТАКОЖ ХОЧЕ ПОВАГИ: ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ

Корупні меблі давно стали популярними в різних верствах населення завдяки широкому спектру матеріалів, що використовуються при виготовленні: від натурального дерева до ДСП. Але, якими б якісними не були придбані меблі, вони потребують шанобливого ставлення до себе. Догляд за корпусними меблями – обов'язок кожного власника.

Читати далі

 

КОРПУСНІ МЕБЛІ: ЯКИЙ МАТЕРІАЛ ВИБРАТИ?

Історія виникнення корпусних меблів починалася багато століть тому. Перший представник даної категорії - звичайний ящик, поставлений для зберігання речей. Згодом він перевертався, видозмінювався, оформлявся, до нього прилаштовувалися додаткові елементи і сьогодні це не просто ящик, а корпусні або модульні меблі, які виготовляють не тільки з натурального дерева. Від матеріалу залежить термін служби елемента інтер'єру та його ціна. Тому важливо визначити правильне поєднання цих двох показників.

Читати далі

 

ЗМІСТ БЕЗКАРКАСНИХ МЕБЛІВ

Коли вперше бачиш безкаркасні меблі в незвичайному виконанні - крісло - мішок, крісло - м'яч, крісло - груша, пуфи, дитячі меблі, то відразу виникає питання, що ж усередині цих меблів? Повітря, вода, силікон, гречане лушпиння, пух? Але насправді такі безкаркасні меблі наповнені кульками пінополістеролу.

Читати далі

 

ДИТЯЧІ БЕЗКАРКАСНІ МЕБЛІ

З самого народження батьки намагаються убезпечити життя своєї дитини та зробити її найбільш комфортним. Це стосується питання вибору меблів для дитячої кімнати. Які меблі краще купити, щоб вони відповідали всім вимогам безпеки і при цьому мали оригінальне дизайнерське рішення?

Читати далі