Меню
Кошик

Корпусні меблі теж хочуть поваги: правила догляду

Корупні меблі давно обжилися популярністю в різних верствах населення завдяки широкому спектру матеріалів, що використовуються при виготовленні: від натурального дерева до ДСП. Але, якими б якісними не були придбані меблі, вони потребують шанобливого ставлення до себе. Догляд за корпусними меблями – обов'язок кожного власника.

Меблеві корпуси не в ладах з теплом

Це вже давно доведений факт. На тонке покриття модульних меблів негативно впливають як сонячне проміння, так і тепло від звичайних батарей. Тому доцільно розміщувати її подалі від джерел температур вище кімнатних і максимально захистити від сонячної уваги.

Модулі не призначені для зберігання речей масою понад 20 кг

Для цього є спеціально розроблені меблі, укріплені додатковими матеріалами. Перевантажуючи корпуси, створюється ризик передчасних поломок і незапланованих витрат на ремонт.

Зберігання речей на полицях слід приділити особливу увагу

Модулі не люблять скупчення навантаження в окремих місцях. Всі предмети рекомендується рівномірно розподіляти, уникаючи прогинів.

Поводитися з меблями рекомендується акуратно

Не потрібно відчиняти дверцята або висувати ящики різкими ривками. Це швидше виведе з ладу встановлені кріплення.

ДСП не вимагає постійного догляду

Такий матеріал проживе довше, якщо протирати його раз на 2-3 тижні м'якою ганчіркою або сухою губкою.

Появилася проблема – вирішуйте

Не варто відкладати у довгий ящик заміну ручки шафки. Це спричинить збільшення навантаження на іншу ручку, і, як наслідок, і її поломку. Зламалося щось? Полагодьте. Тому що потім буде вдвічі більше роботи.

Дотримуйтесь вищезазначених правил і насолоджуйтесь дизайнерським рішенням вашого інтер'єру, ще довго не згадуючи про ремонт.