Меню
Кошик

Корпусні меблі: який матеріал вибрати?

Історія виникнення корпусних меблів починалася багато століть тому. Перший представник даної категорії - звичайний ящик, поставлений для зберігання речей. Згодом він перевертався, видозмінювався, оформлявся, до нього прилаштовувалися додаткові елементи і сьогодні це не просто ящик, а корпусні або модульні меблі, які виготовляють не тільки з натурального дерева. Від матеріалу залежить термін служби елемента інтер'єру та його ціна. Тому важливо визначити правильне поєднання цих двох показників.

Цільна деревина ніколи не вийде з моди

Протягом усього існування корпусних меблів деревина користувалася найбільшою популярністю через свої переваги:

  1. Екологічно чистий матеріал.
  2. Термін придатності.
  3. Універсальність. Корпусні меблі з дерева ідеально впишуться в будь-який інтер'єр та наповнять приміщення деревним ароматом.
  4. Багаті прикраси. Такий матеріал часто підлягає декоруванню різьбленням, що має досить багатий зовнішній вигляд.

Але деревина має свої недоліки: висока ціна і велика вага. Меблі з натурального дерева будуть досить важкими і нетранспортабельними.

Деревно-стружкова плита – бюджетний, але стильний варіант

Головною перевагою даного матеріалу є його вартість. Саме ця характеристика і вивела його на будівельний ринок до лав найпопулярнішої сировини. До списку переваг можна віднести стійкість до механічних пошкоджень і широкий вибір дизайнерських рішень.

Деревоволокниста плита – матеріал, який не боїться вологи

Виготовляється у двох варіантах. Перший полягає у сухому пресуванні деревних волокон, другий – у пресуванні з додаванням смоли, що уберігає корпусні меблі від впливу грибкових паразитів та збільшує її термін служби.

На нашому сайті Ви можете підібрати для себе той варіант корпусних меблів, який задовольнить усі Ваші побажання. Якщо такого не знайдеться, ми зробимо його для Вас на замовлення.