Меню
Кошик

Blog

24 Jan Дитячі безкаркасні меблі
0 130
Безкаркасні дитячі меблі – саме те, що Вам потрібне. Вона наповнена пінополістеролом – сертифікованим наповнювачем, який не викликає алергічних реакцій. Пінополістеролові кульки - це наповнювач для бе..
23 Jan Вміст безкаркасних меблів
0 192
Коли вперше бачиш безкаркасні меблі в незвичайному виконанні - крісло-мішок, крісло-м'яч, крісло-груша, пуфи, дитячі меблі, то відразу виникає питання, що ж усередині цих меблів? Повітря, вода, силіко..
22 Jan Обираємо крісло-мішок. Як не помилитися?
0 154
Всім відомо, що безкаркасні меблі - це стрімко розвивається галузь меблевого дизайну, яка нещодавно прийшла на український ринок. Зручні, стильні, практичні мішки доповнюють інтер'єр та допомагають ро..
20 Jan Що важливо знати про безкаркасні меблі
0 226
Безкаркасні меблі. Чим вони краще? Безкаркасні меблі стали одним із улюблених доповнень в інтер'єрі сучасної людини. Широкий вибір дизайну таких меблів вражає та притягує все більше любителів інноваці..
20 Jan Як легко доглядати за безкаркасними меблями
0 200
Придбати сьогодні мега популярний вид меблів у вигляді крісла-мішка простіше простого, але мало хто замислюється про те, як правильно доглядати такі меблі. Майже кожне безкаркасне крісло має внутрішні..
30 Nov Поява безкаркасних меблів та її важливість у сучасному світі
0 434
Назв у таких незвичайних і популярних на сьогоднішній день меблів було багато, від веселої назви бін-бег до всіма відомого крісло-мішок. Спочатку назва безкаркасних меблів отримала Sacco, що в перекла..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)