хтось винайшов-крісло-мішокКоли вперше бачиш безкаркасні меблі в незвичайному виконанні - крісло-мішок, крісло-м'яч, крісло-груша, пуфи, дитячі меблі, то відразу виникає питання, що ж усередині цих меблів? Повітря, вода, силікон, гречане лушпиння, пух? Але насправді такі безкаркасні меблі наповнені кульками пінополістеролу..

Історія виникнення пінополістеролу

Пінополістерол був винайдений у 1937 році німецькими фізиками компанії Байєр. На той момент вони пишуть. навіть не знали, яку популярність отримає цей матеріал, що він стане новим щаблем в еволюції полімерних матеріалів. Полістерол - це пластмаса масового застосування у різних сферах. Його використовують у будівництві для утеплення будівель, а в супермаркетах.  для пакування продуктів. На сьогоднішній день близько 70% всього виробництва пінополістеролу використовується у виготовленні меблів та матраців.

Чим такий гарний пінополістерол?

Виробники меблів вибирають пінополістерол за такими характеристиками: вага, щільність, жорсткість, еластичність та амортизаційні властивості.

Як тільки ви ознайомитеся з його властивостями, відразу зрозумієте, чому його використовують у виробництві безкаркасних меблів:

  1. безпечний для здоров'я людини та не викликає алергічних реакцій;      
  2. біологічно не активний, в наповнювачі не будуть розмножуватися грибки, шкідливі мікроорганізми та пліснява;   
  3. не вбирає сторонні та неприємні запахи;
  4. легка вага, виріб зручно переміщати, навіть дитина здатна перенести такі меблі, в те місце, де йому буде найбільш зручно.;
  5. довговічний матеріал, який витримує температурний режим у межах від – 40 ˚ до + 40 ˚;
  6. хороші теплоізоляційні властивості;
  7. вологостійкий - не вбирає вологу.

властивості наповнювача

Пнастав час поповнювати запаси наповнювача!

наполнение бескаркасного креслаДоповнення безкаркасних меблів новими кульками пінополістеролу слід здійснювати щорічно. На відміну від каркасних меблів, у безкаркасних Ви самі можете регулювати форму та рівень крісла.

Безкаркасні меблі з пінополістеролом усередині отримали своє визнання і користуються популярністю у любителів комфорту та затишку у всьому світі. Оригінальний дизайн, легкість, м'які та приємні матеріали, безпека – ось що робить м'які меблі популярними в Україні.